Legíny na sport i do společnosti

Legíny v poslední době zaznamenaly velký úspěch u mnoho žen a staly se tak součástí jejich šatníku. Jsou velmi pohodlné, praktické a slušivé. Dají se kombinovat k mnoha různým druhům oblečení a díky nim lze udělat zajímavý a vždy nový outfit.

Legíny se dají nosit k dlouhým i krátkým šatům, k mini sukni, šortkám, mikinošatům, dlouhým svetříkům i halenkám. Kombinace mohou být opravdu pestré a zajímavé. Obléknout si je může každá žena. Pokud budete chtít, tak díky legínám můžete zvýraznit svůj zadeček, úzké dlouhé nohy či útlý pas. Pokud budete chtít skrýt nedostatky, pak jsou legíny také vhodné. K nim si můžete vzít volnější vršek a zakrýt zadeček, stehna i bříško. Nemusíte se bát vzít ¾ legíny v létě k šatům, anebo naopak si vzít dámské termo legíny s vysokým pasem, které užijete v chladných měsících. K nim si můžete vzít pletené šaty, kozačky, dlouhý kabátek a máte slušivé oblečení do práce. V termo legínách vám bude mnohem tepleji než v rifových kalhotách.

legíny ke svetru

Legíny tak díky správné kombinaci můžete užít na mnoho událostí a prakticky je nosit každý den. Jsou velmi pohodlné, nikde netlačí, pokud jsou v pase na gumu a díky vysokému pasu, také nebudou sjíždět a dobře drží na postavě. Proto jsou oblíbené i na sport. Na sport si můžete pořídit funkční legíny z příjemného materiálu, který chladí, anebo naopak hřeje pro chladné měsíce. Při cvičení vám nikde nebude nic překáže, plandat a tak se legíny hodí na většinu sportovních aktivit.

dámské legíny

Legíny při vhodné kombinaci sluší opravdu každé ženě. Dělají se i legíny pro těhotné. Legíny se také šijí v různých střizích, z různých materiálů a v různém barevném provedení. Vybrat si tak můžete černé legíny, kožené, bavlněné, funkční, barevné či s různými vzory. Výběr je široký a tak si můžete vybrat jedny legíny na sport druhé do společnosti. Neutrální barvy a nebo naopak velmi výrazné a veselé legíny.