Umíte si vychutnat krásu ženského těla


Ptáte se občas sami sebe, jak zvýšit chuť na sex dostupnými prostředky, aniž byste museli být závislí na prodeji Viagry? Hledáte vhodný tip na Internetu, protože se stydíte o vaší touze otevřeně hovořit i bez anonymity? Pak bychom vám mohli poradit, aby vám to bylo alespoň trochu užitečné.

otevřená dívka - otevřená mysl

Zapamatujte si jednu zásadní věc – to nejúčinnější bývá to nejvíce přirozené, a to, co máme někdy doslova na dosah ruky.

Láska

Nejúčinnější lék na všechno je láska. Pokud je bezpodmínečná, a mezi partnery to opravdu takto funguje, pak tito lidé obvykle sami rychle rozpoznají, kde je problém, a ihned jej řeší. Málokdo je „opije rohlíkem“, tedy mystifikacemi a lží, a na základě vlastní intuice se pak snadno dopátrají pravdy. Opakem lásky je strach a stres ve všech podobách. Nenechte se jimi převálcovat, postavte se jim na odpor a využijte k tomu třeba i účinné bylinky, jako je Ashwagandha či Maca peruánská.

Krása a rozkoš

Láskyplní lidé si obvykle dokážou udržet mladistvý vzhled i ve vyšším věku a jejich tělo je velmi svůdné. Pro muže je pohled na překrásnou ženu tím nejsilnějším afrodiziakem, a je v zásadě jedno, zda preferuje pohled na ňadra se vztyčenými bradavkami, na růžový vstup do vagíny, na partnerčin obličej se smyslnými rty, jak je rozevírá ve sténajících projevech slasti a rozkoše, anebo na bosá chodidla, která jsou odrazem celého těla například ve svých akupresurních bodech.

krásná žena

Pro muže je také velmi důležitý pachový vjem, proto mají raději vůni ženského potu, než syntetické parfémy, které jim pouze maskují genetickou pachovou informaci, zda je pro ně partnerka vhodná v případě, že chtějí založit rodinu a přivést na svět zdravé potomky. Paradoxní je, že muži, kteří milují vůni ženského spodního prádla či bosých chodidel, jsou považováni za fetišisty, přitom je to jen jeden z artefaktů, jak rozpoznat geneticky ideální partnerku.