Ideální den

Jaká je vaše představa o ideálním dnu? Asi se shodneme, že to nebude den pracovní, ale zbytek je individuální, bude se měnit s věkem, ale pravděpodobně budou mít jinou představu ženy oproti mužům.

Vysněný den puberťáka by možná začínal budíčkem až tak na oběd, dobře se najíst a sednout se k počítači. Během odpoledne se zvednout jen v nejnutnějších případech, jako je záchod nebo kuchyň, aby se doplnily zásoby jako brambůrky či coca-cola a hlavně, aby do pokoje nechodili rodiče. A den by se překulil v noc, protože počítačové hry začínají být zajímavější s přibývající hodinou a tmou.

počítačové hry

Vysněný den maminky na rodičovské dovolené by možná začal odvozem dětí k babičce, a to by možná stačilo, zbytek dne už by mohl proběhnout jakkoliv, a mamince by připadal jako ideální. Je otázkou, proč si jednou za čas neuděláme svůj vysněný den, když častokrát sníme o něčem, co není až tak nesplnitelné.

Je-li vaším snem zajít si někam do přírody, ať sami, s partnerem, nebo i s celou rodinkou, tak proč to neuděláte? Nemáte čas nebo je to jen výmluva? Je vaším snem udělat si den sami pro sebe? Proč ne, vždyť jednou se může od děti postarat žena, jindy muž nebo se dá využít babička. Je to jen o domluvě a každý občas potřebuje soukromí a popřemýšlet o životě.

meditace

Je vaším snem posedět ve vířivce nebo si napustit plnou vanu a přidat vonné esence? Ani to přece nemusí být problém, pokud teda nemáte doma sprchovací kout.

Jaký je vás vysněný den? Relax a odpočinek nebo zcela opačně, vyrazit někam na hory ať pěšky nebo na kole, projet se na motorce nebo zajít s kamarády na pivo? Den má 24 hodin a během nich se dá stihnout mnoho věcí. Nečekejte, že někdy budete mít více času nebo více peněz, pravděpodobně nebudete, takže se naučte plnit si své sny hned, protože nikdy nevíte, co vám život donese zítra a jestli už na plnění si snů nebude pozdě.