V čem se vdávat?

Plánujete svůj svatební den? Chcete být za krásnou nevěstu a mít krásné svatební šaty? Tak snad máte dost času, abyste oběhli co možná nejvíce svatebních salónů a pečlivě si vybírali šaty, které budou slušet vaší postavě a ve kterých se budete cítit příjemně, vždyť v nich budete trávit celý svůj svatební den.

Móda se po časech opakuje, a tak není divu, že opět přicházejí do módy svatební šaty, které jsou jako by je háčkovala nebo paličkovala vaše prababička.

svatební šaty

Krajkové svatební šaty, nadýchané, elegantní, ty sluší každé nevěstě. Pochopitelně ve svatebních salónech nenarazíte na ručně vyráběné krajkové šaty, takových byste se zřejmě nedoplatili, ale i strojová krajka umí vykouzlit krásné vzory.

Vybrat si svatební šaty je jeden z nejtěžších úkolů každé nevěsty. Pokud chcete mít bílé dlouhé šaty, tak si pravděpodobně šaty půjčíte v půjčovně. Výhody jsou jednoznačné, šaty vám přizpůsobí na míru a po jednom, i když krásném dni, vám nezůstanou ležet ve skříni. Ale některé nevěsty volí i jinou možnost. Nechají si ušít šaty na míru a dopředu se počítá s tím, že po svatbě se šaty zkrátí a budou sloužit pro slavnostní příležitosti jako plesy nebo návštěva divadla. Tyto šaty nebývají bílé a mají střídmější střih, než bohaté sukně a dlouhé vlečky.

svatební šaty

Některá nevěsta může mít strach, že šaty z půjčovny zašpiní či poničí. Dobrý salón by měl být na tyto příležitosti pojištěný, neboť i když se budete snažit co nejvíce šaty chránit, např. prudké bouřce při svatebním focení zabránit nelze. Stejně tak nešikovný svatebčan může šaty polít nějakým nápojem, či sama nevěsta si může na šaty upustit něco ze svatebního menu. Tady jednoznačně převažuje výhoda vlastních šatů nad půjčovnou. Ať v šatech z půjčovny nebo v obyčejných letních šatech, užijte si každou minutu svého svatebního dne. Nezáleží v čem, ale koho si berete.