Jak na kvalitní erekci

Problémy s erekcí se u mužů mohou objevit během celého života. Problémy s erekcí mají muži na začátku sexuálního života, na jeho vrcholu i ve stáří. Ale příčina může být u každého jiná. A jaké že jsou tyto příčiny či události, které mají vliv na kvalitní erekci?

Jedna z hlavních příčin bývají psychické důvody. Těmi mohou být působící dlouhodobý stres. Také náročná práce ať už fyzicky či psychicky. Další náročné krizové situace. Také neshody v mezilidských vztazích a to hlavně mezi partnery. Problémy ve vztahu se následně odrazí i v sexuální oblasti a naopak. Také vztah s novou partnerkou může mít vliv na erekci. Strach, zda bude člověk dobrý, zda obstojí očekávání druhého partnera či partnerky hraje velkou roli na erekci.

partnerská intimita

Další oblastí, která vede k problémům s erekcí, je oblast fyzická. Různé operace v oblasti pánve mohou mít následně vliv na tyto problémy. Také velká únava, nedostatek spánku, fyzicky náročná práce mohou mít také dopad na sexuální schopnosti. I některé léky ovlivňují sexuální apetenci a výkonnost. Těmito léky jsou například antidepresiva. Také některá onemocnění ovlivňují erekci. Jde o cukrovku či kardiovaskulární onemocnění.

Důležité je zjistit, jaká příčina je právě u vás. Jak na erekci aby byla kvalitní a dostatečná? Důležité je zjistit příčinu a následně zvolit vhodnou léčbu či její řešení. S ohledem na psychické příčiny můžete zvolit párovou terapii, sexuologa či relaxaci, nácvik správného dýchání. Při problémech v partnerství je vhodná i otevřená a empatická komunikace.

Kvalitní erekce

Je také možné zvolit přírodní doplňky stravy, které mají vliv na kvalitní erekci. Pak můžete vybrat například ženšen, který má prokázané účinky na erekci. Samozřejmě je možné zvolit i léky, jako je viagra, která rychle řeší problémy s erekcí. Ale je třeba nezapomínat na to, že jako každý lék mají i tyto léky vedlejší účinky a představují zátěž pro organismus.