Muži vás milují

Po rozhovoru s mým přítelem jsem si uvědomila pár věcí, které si my ženy moc neuvědomujeme.

Představte si, že máte přítele nebo manžela. Máte tříletou holčičku, která chodí do školky a vy jste na mateřské. Manžel či přítel je od rána do večera v práci, aby uživil celou rodinu a také abyste se měli moc krásně a dopřáli si to nejlepší. Máte všechno… šikovnou dceru, milujícího manžela či přítele a pořídíte si domácího mazlíčka, takže další finance, abyste uživili dalšího člena rodiny. Ale víte, jaká je chyba u nás žen? že chceme něco co není reálné, a hlavně nevidíme, jak moc se naši muži snaží, aby byli peníze na všechny poplatky, protože s penězi z mateřské by se nic neutáhlo.

PES

My ženy chceme, aby byl náš partner doma, aby se věnoval na 70 % rodině a 30 % práci, ale my ženy to vidíme, že je 30 % rodině a 70 % v práci. Víte chceme po našich chlapech moc. My ženy musíme naše chlapy podporovat a každý večer vyslechnout a zeptat se co v práci a další věci. Ano, jsme celý den doma s dítětem, ale není to práce je to starost. Bojíme se, abychom dítě vychovali hezky a nic nepokazili. Jsme nervózní, že jsme doma sami a bojíme se, aby se nic nestalo. A teď si vezměte, že by váš muž nechodil do práce a válel se s flaškou piva na gauči a hrál na PS4 nebo koukal na fotbal či hokej.

VZTAH

Musíme být rádi, že máme muže, který se nás snaží zabezpečit. Ve svém volnu se snaží být se ženou a dcerou, aby věděli, jak moc je miluje a že jim na nich moc záleží. A pak je zase v práci a vy jste doma rozcuchaná ve vytahaném tričku, kruhy pod očima a říkáte si ‘Kdy jsem vypadala jako člověk. Co když se mu už nelíbím? Nenašel si někoho, ale to by nebyl ve svém volnu s námi‘‘.

Ženy neříkám, že všichni, ale aspoň většina mužů se snaží nás milovat a zabezpečit nás. Hned je nepodezírejte a nedělejte žárlivé scény. MILUJE VÁS, I KDYŽ JSTE ROZCUCHANÁ ANEBO MÁTE KRUHY POD OČIMA.