Půjčky s ručením nemovitostí pro podnikatele

V životě mohou nastat různé situace. Mnohdy se do nich dostaneme nevině, jindy je to bohužel našim vlastním přičiněním. Nedostatek financí v poslední době trápí nejenom běžné občany, protože jsou na nemocenských, s dětmi doma, nebo dokonce bez zaměstnání, protože je vyhodili z práce nebo kvůli nepříjemným problémům například zavřeli jejich firmu. Ale týká se to i podnikatelů. Právě těch, kteří by měli dávat práci ostatním. Jenomže podmínky v posledních letech jsou poměrně bídné a tak se není co divit, že mnoho z těchto drobných, ale i větších podnikatelů mám problém s financováním své vlastní firmy a všech nákladů, které s fungováním celého komplexu úzce souvisí.
Proto se v poslední době tak rozmáhají půjčky a úvěry. Podnikatelé, malé i velké firmy to často řeší půjčkami a hypotékami. Přemýšlíte nad podobným řešením? V tom případě se podívejte, jaké máte možnosti.

notebook na stol

Hypotéka bez registru je vhodná pro každého podnikatele. Bez registru samozřejmě znamená, že se nenahlíží do registrů dlužníků, ani do bankovního ani do nebankovního systému dlužníků. Dalo by se říct, že pokud máte záznam, tak by to nemusel být žádný problém. Nebankovní společnosti se většinou snaží klientům pomoci, proto je záznamy až tolik netrápí. Co je trápí je ale realita, jak firma bude své závazky splácet. To je dáno zákonem, každý, kdo poskytuje někomu druhému peníze, si musí zjistit, zdali dlužník bude schopen splácet své dluhy. Vše se dá ověřit velice snadno a rychle.

Nikdo, ani stát, ani další společnosti si nepřejí, aby se lidé dostávali do zbytečných dluhových pastí, a to samozřejmě platí i pro podnikatele. Pokud je vše v pořádku, pak si půjčku s ručením nemovitostí rozhodně sjednat můžete. S nízkou úrokovou sazbou a také s dlouhou dobou splatnosti. Předčasné splacení je zdarma, bude se hodit v případě, až se podnikání zase rozjede a vy budete mít peníze. Můžete pak půjčku doplatit najednou bez sankcí.

jednání dva lidé

Doba splatnosti například až 30 let a nízká úroková sazba. Splátky jako v bance, to všechno je samozřejmostí. Navíc se tolerují záznamy v registrech dlužníků, takže i přes záznam můžete úvěr s ručením nemovitosti získat. Do ručení můžete dát jakýkoliv majetek, pozemek, dům, budovu, byt, administrativní prostory, haly a mnoho dalšího.