Usaďte se pohodlně do sedacího vaku ve tvaru kopacího míče

Zpestřete vybavení dětského pokoje pro kluka!

Máme pro vás dobrý tip! Jestliže váš syn či synové – ale může to být samozřejmě i dcera, se tuze moc kamarádí s fotbalovým míčem a milují fotbal, překvapte je novým doplňkem do jejich dětského pokoje. Jaké bude jejich překvapení, když otevřou dveře svého pokojíku a objeví zcela nový sedací vakem fotbalový míč.

kopací míč

V průměru má zhruba devadesát centimetrů, je šedobílé barvy a skutečně je jakoby zvětšenina pravého kopacího míče. Takže mohou stylově fandit svému fotbalovému klubu usazeni na fotbalovém míči anebo i studovat a přitom být pohodlně usazeni v příjemném křesílku, které se zcela poddá potřebám těla.

Ovšem, máte-li přítele či manžela, který fandí svému vyhraněnému fotbalovému týmu, pak i jeho můžete potěšit překvapujícím dárkem s příjemným posezením na sedacím vaku.

Bude mile překvapen a zaručujeme vám, že příští zápas bude sledovat už jen pohodlně usazený „ve fotbalovém míči“. To je přece radost a originalita! A jestliže se nadšením vrhne do výskoku a rozlije přitom pivíčko, kterým zapíjí úspěšné góly svého týmu, vůbec nic se neděje. Může sledovat v poklidu fotbal dále.

míče kopací

No, v poklidu … Tím nemáme na mysli hru s míčem, ale to, že pivíčko ani limonády vašich dětí neopatrně vylité na tomto vaku absolutně nenechávají žádné stopy. Skvrny jednoduše setřete vlhkým hadříkem a vaši milí mohou „jet dál“ ve svém nezměrném fandění svého oblíbeného fotbalového týmu. A možná při pohledu na nový sedací vak, který připomíná fotbalový míč, bude zájemců u vás v rodině o něho více a budete je přikupovat …

Je totiž úžasně pohodlný. Tento míč je naplněn EPS kuličkami, které jsou o vysoké hustotě. A proto posezení je velmi příjemné a měkoučké. Vak se totiž naprosto přizpůsobí vašemu tělu, a to i když budete na něm sedět nebo dokonce i ležet. K ležení vám ale doporučíme vaky o něco větší, například extra velké sedací vaky Comfort. Naprostá pohodička a vážně báječný komfort.