Zábradlí na schodiště

Splnil se vám sen a stavíte svůj vysněný dům? Potom určitě budete vybírat i zábradlí ke schodišti. V dnešní době už je opravdu z čeho vybírat, zábradlí může být kované, skleněné, dřevěné i kombinované z různých materiálů.

kované zábradlí

Nemůžete se rozhodnout? Firma K.M.K. design se zabývá výrobou zábradlí na schodiště a zábradlí již od roku 2001. Na jejich stránkách najdete velký výběr produktů přehledně seřazených. V její nabídce najdete velký výběr materiálu od nerezové oceli, až po skleněné výplně. V nabídce skleněných zábradlí si můžete vybrat bezpečnostní sklo nebo kalené sklo v různé úpravě, čiré, mléčné, kouřové nebo barevné. oblíbené je zábradlí dřevěné v kombinaci s různými materiály. Další materiál je tahakov, ten je vhodný spíše pro místnosti jako jsou sklepy a garáže, jeho použití je většinou na zábradlí venkovní. Při výběru by jste měli volit materiál i podle náročnosti údržby, ta není nijak náročná, stačí povrch otřít vlhkým hadrem, použít se můžou i speciální spreje, které povrch čistí a chrání.

sprej proti korozi

Její odborníci vám ochotně poradí při výběru materiálu a pomohou vám zrealizovat vaše představy. Firma nabízí bezplatnou konzultaci kde s vámi vše projednají a domluví se s vámi na zhotovení výrobku od prvního zaměření až po konečnou montáž. Můžete si vybrat jen samotné zábradlí nebo si nechat vyrobit kompletní schodiště se zábradlím. K nahlédnutí je i ceník kde si můžete udělat představu o ceně produktů a sami se rozhodnout kolik do zábradlí investovat. At už se rozhodnete jakkoliv, určitě budete s výběrem a produktem spokojeni.